Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Stavebnice a LEGO | Vzdělávací hračky

Playmobil, Velký hotel

Playmobil, Velký hotel. Velký hotel pro setkávání lidí, kteří zde tráví krásné slunné dny. Portýři vám pomohou s kufry. Hosté si uživají dovolenou v krásných pokojích s terasou. Snídani dostanou v hotelové restauraci.
Více...

Playmobil, Pevnost na Divokém západě

Playmobil, Pevnost na Divokém západě. Vítejte na Divokém západě! Děti si mohou ukládat všechny své zásoby v dobře chráněné západní pevnosti, vyvýšená rozhledna, dělo, vězeňská cela, varovný zvon. Vhodné od 4 do 10 let. Hračky od Playmobilu jsou bezpečné, kreativní, barevné a plné fantazie. Svou všestranností pomáhají dětem v jejich rozvoji. Jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Vítejte ve světě Playmobilu!
Více...

Playmobil Princeznin zámek

Playmobil Princeznin zámek. Hrad s věžičkami a množstvím pokojů. Najdete v něm tajnou skrýš ve věži na klenoty a otočný taneční parket. Obsahuje dětskou korunku, náramek a prsten pro malé princezny. Hračky od Playmobilu jsou bezpečné, kreativní, barevné a plné fantazie. Svou všestranností pomáhají dětem v jejich rozvoji. Jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Vítejte ve světě Playmobilu!
Více...

Stavebnice Playmobil, Loď královny víl

Stavebnice Playmobil, Loď královny víl. Díky krásné a mohutné lodi může Královna víl cestovat přes celé království. Nastavte kormidlem směr a pokud se setmí posviťte si na cestu květinovou lucernou. Hračky od Playmobilu jsou bezpečné, kreativní, barevné a plné fantazie. Svou všestranností pomáhají dětem v jejich rozvoji.
Více...

Playmobil - Rodinná procházka k pramenu

Stavebnice Playmobil, Rodinná procházka k pramenu. Vydejte se spolu s celou rodinou na výlet k horskému pramenu. Užijte si krásný výhled a společně se nasvačte, aby jste měly dostatek síly na další putování. Koukněte na rozcestník a vydejte se vstříc dobrodružství.
Více...

Playmobil - Policejní auto s rychostním člunem

Playmobil, Policejní auto s rychostním člunem. Policejní truck s přívěsem a motorovým člunem od Playmobil. Vydejte se na pronásledování pachatele s vysokorychlostním člunem a dvěma policisty. Vzrušující kriminální lov se spoustou zážitků v jednou setu
Více...

Playmobil Jesličky 1.2.3

Stavebnice Playmobil Jesličky 1.2.3. Skvělý nejen vánoční dárek! Postavte s dětmi vánoční scénu s jesličkami kterým nechybí velká hvězda, Ježíšek a zvířátka. Stavebnice svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Stavebnice pro nejmenší je bezpečná, bez hran, barevná a plná fantazie!
Více...

Playmobil - Pevnost na Divokém západě

Playmobil, Pevnost na Divokém západě. Hračky pro děti od Playmobilu jsou bezpečné, kreativní, barevné a plné fantazie. Svou všestranností pomáhají dětem v jejich rozvoji. Jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Vítejte ve světě Playmobilu! Figurky se mohou ohnout, sedět, stát a otočit hlavu. Na rozhledně je varovný zvonek. Pevnost má i tajné dveře. Výška figurky je 7,5 cm
Více...

Teddies Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů

Teddies Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů. Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 50 projektů. Děti si mohou sestavit auto a loď s elektrickým pohonem. Během hry děti poznají práci motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla. Vstupte do tajemného světa elektroniky a elektrotechniky.
Více...

Boffin Junior - Mikroskop

Boffin Junior - Mikroskopy. Elektronická stavebnice mikroskop z řady Boffin. Díky této junior stavebnici se děti dozví více například o objektivu nebo o tom co je vidět skrz čočku. Mikroskop je funkční zařízení, které přibližuje předměty až 40× násobně. Boffin Junior nabízí vlastní sestavování přístroje, které zabere 30 minut.
Více...
|< < 1 2 3 > >|