Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Stavebnice a LEGO | Vzdělávací hračky

Boffin Auto

Elektronická stavebnice Boffin auto obsahuje 50 součástek, z nichž lze postavit například vesmírné auto na dálkové ovládání, auto, které za jízdy střílí nebo auto, které odposlouchává a nahrává vzkazy. Lze postavit celkem 63 projektů, které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu + 2 bonusové projekty pro majitele stavebnic Boffin 300, Boffin 500 nebo Boffin 750. 50 součástek v balení.
Více...

Boffin Junior - Detektor kovu

Boffin Junior - Detektor kovu. Elektronická stavebnice detektor kovu z řady Boffin. Díky této junior stavebnici se děti dozví více například o magnetickém poli vznikém cívkou nebo vířivých proudech. Funkční detektor hledá kovové předměty doma i v přírodě. Součástky ze stavebnic Boffin Junior a Boffin nejdou vzájemně kombinovat.
Více...

SVOBODA Voltík I.-elektronická hra

SVOBODA Voltík I.-elektronická hra. V elektronické hře Voltík I si děti mohou složit podle návodu až 35 různých elektronických modelů bez nutnosti použití pájky nebo jiných nástrojů. Nevyžaduje žádné znalosti elektroniky. Modely mají různou obtížnost sestavení. Ve hře se pouze mechanicky propojují jednotlivé prvky na pracovní desce podle přiloženého návodu.
Více...

Elektronické stavebnice - Vzdělávací stavebnice Boffin 750

Elektronické stavebnice - Vzdělávací stavebnice Boffin 750 je určená nejen hravým dětem. Stavebnice poskytne poutavým způsobem představu o zapojování základních elektrických obvodů. Skládá se z 80 dílků. Projekty se solárním panelem + lze stavebnici připojit k PC a sestavit další projekty pomocí programu, který je součástí balení a další, celkem 750 projektů, které jsou podrobně popsány v přiloženém manuálu.
Více...
|< < 1 2 3