Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Stavebnice a LEGO | Vzdělávací hračky

Playmobil, Velké nákupní centrum

Playmobil, Velké nákupní centrum. Dvoupatrové nákupní centrum lze sestavit pokaždé jinak. Nechybí zde ani cukrárna, šatna, funkční výtah nebo bankomat. Jakmile nákupní dobrodružství pomine, můžete si vychutnat osvěžující pití v kavárně. Chodit nakupovat do moderního nákupního centra, je sen každé velké slečny. V nákupním centru jsou obchody se svatebními šaty, dámskou módou, kabelkami a sportovním zbožím.
Více...

Albi Balzám na rty - laboratoř

Albi Balzám na rty, laboratoř. Se sadou balzám na rty si děti vyrobí vlastní kosmetiku. Budou chráněné proti větru, slunci, nebo vodě. Můžete kombinovat barvy a příchutě, abyste dosáhli dokonalého balzámu. Můžete přidat ale i trošku třpytek a budete mít profesionální lesk. Sladké rty za každého počasí a oslnivé, jaké mají filmové hvězdy. Hra je určena pro 1 hráče. Vhodné pro děti od 10 let.
Více...

Albi Archeolog. sada Brontosaurusc

Albi Archeolog. sada Brontosaurusc. Archeologická sada Brontosaurus. Důkladně schovejte kosti brontosaura ve fosilní kamenité směsi, aby to vypadalo, že jste našli kus horniny, ve které mohou najít jen skuteční paleontologové miliony let staré pozůstatky prastarých živočichů.
Více...

Albi Akvárium

Albi Akvária. Akvárium je experimentální sada pro milovníky podvodního světa a akvaristiky. Do akvária je třeba zakoupit zlatou rybku, které se v akváriu bude dařit i bez vzduchování a přitápění. Pozorovat tuto krásnou rybku můžete přiloženým periskopem.
Více...

Lamps Tabulka naučná, živá abeceda

Lamps Tabulka naučná, živá abeceda. Živá abeceda je skvělá hra s písmenky pro radost. Vzdělávací tabulka zábavnou formou seznamuje děti s písmeny a čísly. Funkce kvíz ověří získané znalosti. Správné odpovědi motivují dítě k dalšímu poznávání. Uznání a získané znalosti dávají dítěti větší sebejistotu. 8 hezkých melodií umožní odpočinek dítěte.
Více...

Mac Toys Mikroskop 100/200/450x

Mac Toys Mikroskop 100/200/450x. Krásný mikroskop s řadou příslušenství pro každého malého badatele. Zvětšení 100 x, 300 x nebo 450 x. Zrcátko obsahuje lampičku pro snadné pozorování i za horších světelných podmínek. Součástí balení je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.
Více...

Lamps Chytré pero s kartami

Lamps Chytré pero s kartami. Chytré pero je interaktivní hra, která děti zaujme a zábavnou formou je mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových karet s otázkami. Pero má dvě volby, můžete používat zvukové efekty nebo jenom světelné. Pero vždy oznámí správnou odpověď rozsvícením zeleného světýlka nebo červeným světýlkem odpověď špatnou.
Více...

Albi Kouzla a čáry, Kouzelnický kufřík

Albi Kouzla a čáry, Kouzelnický kufřík. Kouzla a čáry v kouzelnickém kufříku. V tomto kufříku se skrývají různé kouzelnické pomůcky, podrobný návod na kouzlení, a dokonce i výukové DVD. Jednoduše se naučíte např. zmizet karty a další triky. Okouzlete své kamarády zajímavými kouzelnickými triky! Můžete také nechat tužku volně létat ve vzduchu nebo propíchnout mince mečem.
Více...

Albi Chemická laboratoř

Albi Chemické laboratoře. Chemická laboratoř je napínavá sada, která zasvětí děti do tajemství chemie a věcí s ní související. Díky této fantastické laboratoři s vybavením a příslušenstvím se dítě může blíže seznámit se světem kolem sebe. Hra obsahuje vše, co by děti našly v opravdové laboratoři: zkumavky, pipety, odměrky a mnoho dalších věcí.
Více...

Albi Hravá věda

Albi Hravá věda. Tato sada je určená malým i velkým vědcům, kteří se nebojí experimentovat. Pokusy týkající se magnetismu, optiky, chemie a fyziky nabízejí spoustu překvapení a zábavy. Hravá věda nadchne nejen děti, ale i dospělé. Velký důraz je věnován bezpečnostním předpisům, které odpovídají evropským standardům, podle kterých byla tato sada vyvinuta.
Více...
1 2 > >|