Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Stavebnice a LEGO | Vzdělávací hračky

LARSEN Násobení a dělení puzzle set MAXI

LARSEN Násobení a dělení puzzle set MAXI. Učte! Vaše děti základní početní úkony zábavnou formou a to ve dvou kvalitně a pěkně zpracovaných puzzlí. Dvě puzzle v jednom. Oboje s různým motivem jedno s násobením a druhé s dělením.
Více...

Hodiny s pohyblivými ručičkami

Montessori pomůcky, Hodiny s pohyblivými ručičkami. Tyto dřevěné hodiny mají žetony s čísly od 1 do 24 hodin, pomocí kterých dítě mnohem lépe pochopí představu 24 hodinového času. Na hodiny lze umístit všechny žetony tak, aby představovaly buď dopoledne (1 – 12), nebo odpoledne (13 –24).
Více...

Alltoys Astronomický telescop

Alltoys Astronomický telescop. Díky mikroskopu objeví děti a jejich rodiče mnoho nového. Mikroskop je kompaktní s výkonem až 120×, 3× Barlow čočky. Má jemný okulár pro nejjasnější obrazy a super design s nejvyšší kvalitou.
Více...

Koupelová laboratoř

Koupelová laboratoř dětem připraví voňavou bublinkovou lázeň. Vytvářejte si vlastní koupelové bomby a zkoumejte, jak pění a šumí. Experimentujte s mýdlovou sopkou, barevnými solemi do koupele a dalšími zábavnými pokusy.
Více...

Lamps Chytré pero + 100 výukových stran

Lamps Chytré pero + 100 výukových stran. Chytré pero je interaktivní hra, která děti zaujme a zábavnou formou je mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových karet s otázkami. Pero má dvě volby, můžete používat zvukové efekty nebo jenom světelné.
Více...
|< < 1 2