Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Stavebnice a LEGO | Vzdělávací hračky

Playmobil, Velké nákupní centrum

Playmobil, Velké nákupní centrum. Dvoupatrové nákupní centrum lze sestavit pokaždé jinak. Nechybí zde ani cukrárna, šatna, funkční výtah nebo bankomat. Jakmile nákupní dobrodružství pomine, můžete si vychutnat osvěžující pití v kavárně. Chodit nakupovat do moderního nákupního centra, je sen každé velké slečny. V nákupním centru jsou obchody se svatebními šaty, dámskou módou, kabelkami a sportovním zbožím.

Snadné převlékání figurek umožní vyzkoušet různé oblečení a vybrat si osobitý styl každé postavy. Ve svatebním obchodě vyzkoušejte nádherné svatební šaty s klenoty a krajkovým závojem. City life – Nákupní centrum lze vzájemně kombinovat. Obsahuje: sedm postav, figuríny, různé šaty, sukně, pokladny, zrcadla, bankomat s penězi a spoustu dalších příslušenství.

Počet dílků: 535.
Počet figurek: 7.
Velikost figurek: 7,5 cm.
Vhodné pro děti od 5 do 12 let.
Velké nákupní centrum

Komentáře